O společnosti ADORE

Společnost Adore s.r.o. působí na českém trhu s reklamními propiskami již od roku 2002, v průběhu let se stala významným dodavatelem propisek pro reklamní agentury a velkoobchody kancelářským zbožím. Obchodní politika je zaměřena pouze na spolupráci s agenturními partnery, v rámci které je poskytována kompletní podpora prodeje v oblasti reklamních propisek. Pro posílení této strategie byla vlastní firemní prezentace nově spuštěna na doméně adorepen a komplexní nabídka produktů byla zpřístupněna jen registrovaným obchodním partnerům.

V současné době zahrnuje nabídka propisky od nejlevnějších plastových, přes širokou nabídku kvalitních reklamních, až po designové a značkové. Pro náročnější zákazníky je v nabídce možnost individuálních Pantone barev, vlastních tvarů klipů (CLIP ART) nebo barevných kombinací u vybraných propisek.

Nabízené portfolio katalogových produktů je skladem v Praze, připravené k rychlému dodání zákazníkovi. Na skladové položky zajišťujeme komplexní nabídku tiskových technologií.

Péče o agenturní partnery je zajištěna profesionálními obchodními týmy s regionální působností.

 

 

IDEÁL

Reklamní propiska musí podporovat zákazníka nejen jako nosič jeho loga, ale také kvalitní užitnou hodnotou, protože jen tak bude zviditelňovat jeho dobré jméno.

  

Pište s námi